See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości do 7 000 000,00 zł
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego w wysokości do 7 000 000,00 złotych (słownie: siedem milionów 00/100 złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu. 2. Waluta kredytu – złoty polski. 3. Wykonawca uruchomi środki kredytu w wysokości i terminach wskazanych przez Zamawiającego, bez składania odrębnego wniosku kredytowego podlegającego rozpatrzeniu. O terminie wypłaty i wysokości każdej transzy Zamawiający poinformuje Wykonawcę co najmniej na 3 dni robocze przed wypłatą transzy kredytu. 4. Wykonawca otworzy rachunek kredytowy w dniu przelania I transzy kredytu i prowadzić go będzie nieodpłatnie w okresie obowiązywania umowy. 5. Ostateczny termin wykorzystania kredytu upływa z dniem 31.12.2025 roku. 6. Okres kredytowania 7 lat. Spłata kredytu następować będzie w latach 2026-2032, przy czym pierwsza rata kapitałowa płatna do 31.03.2026 r., ostatnia rata płatna do 30.12.2032 r. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 578540-2025
Interne Kennung: ZP.271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego w wysokości do 7 000 000,00 złotych (słownie: siedem milionów 00/100 złotych) z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu. 2. Waluta kredytu – złoty polski. 3. Wykonawca uruchomi środki kredytu w wysokości i terminach wskazanych przez Zamawiającego, bez składania odrębnego wniosku kredytowego podlegającego rozpatrzeniu. O terminie wypłaty i wysokości każdej transzy Zamawiający poinformuje Wykonawcę co najmniej na 3 dni robocze przed wypłatą transzy kredytu. 4. Wykonawca otworzy rachunek kredytowy w dniu przelania I transzy kredytu i prowadzić go będzie nieodpłatnie w okresie obowiązywania umowy. 5. Ostateczny termin wykorzystania kredytu upływa z dniem 31.12.2025 roku. 6. Okres kredytowania 7 lat. Spłata kredytu następować będzie w latach 2026-2032, przy czym pierwsza rata kapitałowa płatna do 31.03.2026 r., ostatnia rata płatna do 30.12.2032 r. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dział III SWZ.