734710-2025 - Ergebnis
Polen – Rehabilitation – Rehabilitacja kardiologiczna dla pacjentów leczonych w zakresie kompleksowej opieki po zawale mięśnia sercowego KOS ZAWAŁ
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRehabilitacja kardiologiczna dla pacjentów leczonych w zakresie kompleksowej opieki po zawale mięśnia sercowego KOS ZAWAŁ
BeschreibungZad. 1 – Rehabilitacja kardiologiczna lub hybrydowa telerehabilitacja kardiologiczna w ramach opieki kompleksowej po zawale mięśnia sercowego realizowana w warunkach stacjonarnych
Interne KennungDZ.341.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation
5. Los
LosLOT-0001