See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa protez i implantów ortopedycznych.
Beschreibung: Dostawa protez i implantów ortopedycznych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 19 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: 104/Apteka/2025-124/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: protezy ortopedyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: implanty ortopedyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne Kennung: Część 19