2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionale Inkooporganisatie Groninger Gemeenten (RIGG) - Uitvoering diensten Jeugdwet: Jeugdhulp Plus
Beschreibung: De RIGG koopt namens de Groninger gemeenten, samen met de gemeente Hoogeveen, als coördinerende gemeente namens de Drentse gemeenten, gezamenlijk in: uitvoering maatregelen Jeugdhulp Plus als bedoeld 6.1.2, 6.1.3 en 6.1.4 van de Jeugdwet. De RIGG treedt op als penvoerder. Het Ministerie van VWS heeft met het uitvoeringsplan voor de om- en afbouw van de gesloten jeugdhulp, de opdracht gegeven de gesloten jeugdhulp (Jeugdhulp Plus) in de huidige vorm uiterlijk voor 2030 af te bouwen. In aanloop naar een volledige afbouw, dienen de aanbieders de vrijheid beperkende maatregelen per 1 januari 2024 terug te dringen. De Wet rechtspositie gesloten jeugdhulp vereist vanaf dat moment dat het ‘nee, tenzij- beginsel’ wordt toegepast bij vrijheid beperkende maatregelen. Met het aangaan van deze Overeenkomst van Opdracht worden de juiste voorwaarden gecreëerd om die transformatiebeweging uit te voeren. De opdracht betreft de beschikbaarheid van 24 verblijfsplekken Jeugdhulp Plus en 3 time-out plekken Jeugdhulp Plus, alsook het bieden van een pedagogisch leef- en behandelklimaat en het uitvoeren van de opgelegde maatregelen zoals bedoeld in paragraaf 6.1.2, 6.1.3, en 6.1.4 van de Jeugdwet.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitvoering diensten Jeugdwet: Jeugdhulp plus
Beschreibung: Uitvoeren van maatregelen Jeugdhulp Plus, zoals bedoeld in artikel 6.1.2, 6.1.3 en 6.1.4 van de Jeugdwet.
Interne Kennung: 1