See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – dodávky AV a IT zařízení
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou zadávány veřejné zakázky na dodávky vybraného AV a IT zařízení. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky spočívající v dodání a případně montáži a instalaci vybraného AV a IT zařízení, a to podle kategorizace CPV kódů uvedené níže.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer, 30141000 Rechenmaschinen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30211300 Computerplattformen, 30211400 Computerkonfigurationen, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321100 Film- und Videoausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32322000 Multimediaausrüstung, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32324000 Fernsehgeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32333200 Camcorder, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32333400 Videoabspielgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 38650000 Fotografische Geräte, 38652120 Videoprojektoren, 38651000 Fotokameras, 38651500 Filmkameras, 38652000 Filmvorführgeräte, 38653400 Leinwände, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48810000 Informationssysteme, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: FD – Obnova síťové infrastruktury v budově Konviktská - switche
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka dvou identických switchů, které budou sloužit k implementaci PoC
Interne Kennung: VZ0201681
Los: LOT-0011
Titel: FSv - Dodávka dataprojektorů pro půjčovnu AV techniky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 3ks dataprojektorů, včetně propojovacích kabelů HDMI/HDMI.
Interne Kennung: VZ0201303
Los: LOT-0002
Titel: FD - Nákup síťových prvků do infrastruktury pro projekt A1 NPO - II. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka switche, který bude sloužit jako rozšíření stávající síťové infrastruktury
Interne Kennung: VZ0201695
Los: LOT-0022
Titel: FIT-24-18105-011 - Notebooky EDIH CTU NPO
Beschreibung: Dodávka notebooků v počtu 3 kusů.
Interne Kennung: VZ0205787
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: FD – IT a AV vybavení pro PhD infra – VYBAVENÍ PRO MODERNIZOVANÉ MÍSTNOSTI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT a AV vybavení pro modernizované místnosti pro projekt OP JAK - Rozvoj infrastrukturního zázemí DSP na ČVUT
Interne Kennung: VZ0202182
Los: LOT-0005
Titel: ČVUT-CIIRC: Notebooky a monitory DNS 6
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka notebooků a monitorů.
Interne Kennung: VZ0198418
Los: LOT-0006
Titel: ČVUT-CIIRC-DNS: Notebooky, monitory a příslušenství RBX 2 DNS 7
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v: Plnění č. 1: Výkonný notebook, 2 ks Plnění č. 2: Výkonný pracovní a cestovní notebook, 1 ks Plnění č. 3: USB-C dokovací stanice, 1 ks Plnění č. 4: Monitor, 1 ks Plnění č. 5: Monitor, 5 ks a s tím související záruční, servisní a další podmínky.
Interne Kennung: VZ0202754
Los: LOT-0007
Titel: ČVUT-CIIRC-DNS: SERVEROVÁ VÝPOČETNÍ GPU A SSD DISK, RBX 1 DNS 9
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v: Plnění č. 1: Serverová výpočetní GPU - 1 ks Plnění č. 2: Serverový SSD disk - 1 ks a s tím související záruční, servisní a další podmínky
Interne Kennung: VZ0204833
Los: LOT-0008
Titel: FD – IT a AV vybavení pro PhD infra – část 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT a AV vybavení pro projekt OP JAK - Rozvoj infrastrukturního zázemí DSP na ČVUT, reg. číslo: CZ.02.01.01/00/22_012/0006347.
Interne Kennung: VZ0198325
Los: LOT-0009
Titel: FD – IT a AV vybavení pro PhD infra – část 2
Interne Kennung: VZ0199989
Los: LOT-0010
Titel: FSv - Fakultní výpočetní cluster v rámci MetaVO (hash 5T5CCVZ)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetního clusteru.
Interne Kennung: VZ0198753
Los: LOT-0001
Titel: REK - Dodávka vybavení podatelen
Beschreibung: Dodávka kancelářského vybavení pro zajištění provozu podatelen Zadavatele, kde v rámci plnění této veřejné zakázky bude dodáno celkem 14 ks scannerů, 22 ks čteček dokumentů 1D/2D a dále 16 ks licencí softwaru pro scanování a digitalizaci dokumentů, včetně vytěžování dat a detekce 1D/2D kódů, zahrnujících tříletou technickou podporu a instalaci v rozsahu max 2 hodin per licence, kde nabízené řešení bude kompatibilní s nástrojem v současnosti využívaným Zadavatelem - software Kofax Express Desktop. Účastník podáním nabídky k této veřejné zakázce stvrzuje, že je ve vztahu k jím nabízeným scannerům a čtečkám dokumentů 1D/2D a licencím softwaru autorizovaným partnerem výrobce či poskytovatele.
Interne Kennung: VZ0200335
Los: LOT-0012
Titel: FSv - Dodávka dvou velkoformátových profesionálních monitorů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dvou velkoformátových profesionálních monitorů pro editaci a promítání výsledků vědecké práce: 3D modelů a VR modelů. Společně s monitory budou dodané i uzamykatelné držáky VESA.
Interne Kennung: VZ0202500
Los: LOT-0013
Titel: FJFI – Grafické karty, notebooky, tablet pro detašované pracoviště ČVUT v Děčíně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodávce grafických karet, notebooků a tabletu dle specifikace zadavatele.
Interne Kennung: VZ0203515
Los: LOT-0014
Titel: FJFI – AV technika do učebny (T-14)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodávce AV techniky do učebny (T-14) dle specifikace zadavatele.
Interne Kennung: VZ0205700
Los: LOT-0015
Titel: FEL-DNS-Dodávka WRK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky – pracovních stanic (WRK) dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0201449
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0016
Titel: FEL - DNS - Dodávka 3 ks serverů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks serverů dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0201674
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0017
Titel: FEL-DNS – Dodávka LCD, NB, PC a WRK II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky (LCD, NB, PC a WRK) dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0202858
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0018
Titel: FEL - DNS - 3 ks Multikanálový media procesor 4K
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 3 ks multikanálových media procesorů 4K včetně montáže a oživení dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0204438
Haupteinstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte
Los: LOT-0019
Titel: FEL - DNS-Dodávka 1 ks serveru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks serveru dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0205221
Los: LOT-0020
Titel: FEL-DNS-Dodávka PC, NB a WRK
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky (PC, NB a WRK) dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0205751
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0021
Titel: Informační technologie pro FBMI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka: 1x stolní počítač s monitorem 24-30 palců, 4x přenosný počítač min. 15 palců, 2x přenosný počítač min. 17 palců, 1x tablet 12-14 palců pro kontrolu a záznam hodnot.
Interne Kennung: VZ0198882