2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego przeznaczonego do zbiórki i transportu odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego, trzyosiowego w układzie napędowym 6x2x4, z silnikiem spełniającym wymogi normy EURO VI, wyposażony w zabudowę śmieciarki, przeznaczony do zbiórki i transportu odpadów komunalnych o długości max. pojazdu wraz z zabudową 9700 cm.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego pojazdu ciężarowego, trzyosiowego w układzie napędowym 6x2x4, z silnikiem spełniającym wymogi normy EURO VI, wyposażony w zabudowę śmieciarki, przeznaczony do zbiórki i transportu odpadów komunalnych o długości max. pojazdu wraz z zabudową 9700 cm
Interne Kennung: WUK. 271.4.2023