2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej wszystkich branż dla budowy Szkoły Podstawowej wraz z infrastrukturą towarzysząca na osiedlu Niwa w Głogowie Małopolskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie: projektu budowlanego, projektów technicznych i wykonawczych wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego zgód, zezwoleń, dokumentów, uzgodnień, decyzji administracyjnych i pozwolenia na budowę zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 418) dla zamierzenia inwestycyjnego w zakresie budowy Szkoły Podstawowej wraz z Infrastrukturą towarzyszącą w Głogowie Małopolskim na Osiedlu Niwa na działkach nr 3168, 3169, 3166/1, 3167/1, 3170/1, przy ul. Komisji Edukacji Narodowej. Przedmiotową dokumentację projektową należy wykonać w oparciu o koncepcją architektoniczną i Program Funkcjonalno–Użytkowy - Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. UWAGA; Zamawiający dopuszcza zmiany w koncepcji projektu, z zachowaniem równoważności rozwiązań, która podlegać będzie akceptacji Zamawiającego. 1) Budynek musi spełniać wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/1275 z dnia 24 kwietnia 2024 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD, Energy Performance of Buildings Directive). 2) Budynek Szkoły Podstawowej wraz z garażem podziemnym (bez Hali) ma spełniać – wymogi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 lutego 2025 r. w sprawie kryteriów uznawania obiektów budowlanych albo ich części za budowle ochronne - w związku z powyższym elementy konstrukcyjne należy dostosować do ww. Rozporządzenia Zakres inwestycji nie obejmuje projektowania boiska do piłki nożnej (typ. ORLIK), bieżni okólnej i jednego boiska wielofunkcyjnego (siatkówka - koszykówka) wraz z zapleczem higieniczno-sanitarnym, gdyż Zamawiający posiada odrębną dokumentację projektową dla ww. obiektów, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – „Projekt Orlik Niwa”. Powyższe obiekty należy uwzględnić w Projekcie Zagospodarowania Terenu.
Vorherige Bekanntmachung: 315746-2025
Interne Kennung: OR.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej wszystkich branż dla budowy szkoły podstawowej wraz z infrastrukturą towarzysząca na osiedlu Niwa w Głogowie Małopolskim.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen