See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowej całodziennej usługi żywienia pacjentów Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego A.I.26.6.2024
Beschreibung: Świadczenie kompleksowej całodziennej usługi żywienia pacjentów Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego A.I.26.6.2024. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt umowy (z załącznikami), będący załącznikiem do zaproszenia przekazanego Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 623228-2025
Interne Kennung: A.I.26.1.10.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie kompleksowej całodziennej usługi żywienia pacjentów Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do zamówienia podstawowego A.I.26.6.2024.