2. Verfahren
Verfahren
Titel: Communicatiesysteem beveiliging inclusief portofoons en meldkamerapplicatie
Beschreibung: Beschrijving van de Opdracht De afdeling Beveiliging en Veiligheid van de AD heeft de ambitie om een nieuw communicatiesysteem aan te schaffen. Primair is de aanschaf en implementatie van een nieuw communicatiesysteem met communicatiedevices en een meldkamerapplicatie, inclusief netwerk connectiviteit de doelstelling. Op dit moment maakt de AD voor communicatie gebruik van een DMR-netwerk. Gemeente Den Haag wil met dit aanbestedingstraject een nieuw contract afsluiten voor levering, beheer en onderhoud van portofoons , bijbehorende software, netwerkconnectiviteit en een meldkamer applicatie met als doel dat opdrachtnemer zorgdraagt voor een soepele transitie van het huidige naar het nieuwe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32522000 Fernmeldetechnische Geräte, 32570000 Kommunikationsanlage, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
5. Los
Los: LOT-0000