2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w trybie ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowy
Beschreibung: Pasażerski transport drogowy – przewozy autobusowe. Przewozy będą wykonywane w ramach publicznego transportu zbiorowego w granicach administracyjnych Gminy Niemodlin lub Gminy Niemodlin i gmin sąsiadujących w przypadku zawarcia stosownego porozumienia zgodnie z art. 7 ust. 1, pkt. 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2025 r. poz. 285).
Interne Kennung: SiZ.7240.6.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w trybie ustawy z 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung