See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI
Beschreibung: Veřejná zakázka je dělena na 4 části účastník může podat svoji nabídku do libovolného počtu částí podle svého uvážení.
Interne Kennung: 31
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: 4. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE PŘÍSTUPU K INFORMAČNÍM AKTIVŮM
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka: • Přístupové přepínače 48*1Gbps + PoE 802.3at, 10Gbps uplink • WiFi Access Point + controller
Interne Kennung: část 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32400000 Netzwerke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ: - vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, válečný stav nebo celosvětově nedostupná součást zařízení. Musí se jednat o neočekávané a krátkodobé okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno jednáním Zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. - vyhrazuje navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ: - vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy Zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh smlouvy, která odpovídá jeho nabídce, podmínkám této zadávací dokumentace a již objektivně poskytnutému plnění. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním Zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. Jestliže dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.
Los: LOT-0006
Titel: 3. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE ZÁLOHOVÁNÍ
Beschreibung: Předmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka: • Drive tape autoloader • Server backup • RDP user CAL pro Windows Server 2025
Interne Kennung: část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72317000 Datenspeicherung, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0005
Titel: 2. část veřejné zakázky – SYSTÉMY PRO OCHRANU INFRASTRUKTURY A ZAŘÍZENÍ
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky dodávka systému pro ochranu infrastruktury a zařízení – firewallu.
Interne Kennung: část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste
Los: LOT-0001
Titel: 1. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE DATOVÉHO CENTRA
Beschreibung: Předmětem části veřejné zakázky je dodávka: • VMware vSphere Standard (2 x Esxi servery + vCenter Standard) • Windows Server 2025 Datacenter • Windows Server Standard 2025 • Microsoft Windows Server 2025 User CAL • Páteřní přepínače LAN 24*10Gbps, 25 Gbps uplink
Interne Kennung: část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste