2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w Gdańsku, Gdyni i Delegaturze w Słupsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w następujących lokalizacjach: w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 148 (budynek A i B), w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie 69, w Gdańsku przy ulicy Okopowej 7 - VI piętro (budynek CENTROMOR), w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53 - parter (budynek Xenon Business Park), w Słupsku w budynku Delegatury przy ulicy Poniatowskiego 4, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w Pomorskim Oddziale Wojewódzkim NFZ w następujących lokalizacjach: w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 148 (budynek A i B), w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie 69, w Gdańsku przy ulicy Okopowej 7 - VI piętro (budynek CENTROMOR), w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53 - parter (budynek Xenon Business Park), w Słupsku w budynku Delegatury przy ulicy Poniatowskiego 4, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji.
Interne Kennung: NFZ11-WAG-Z.251.6.2025
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.