73492-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Zadanie nr 1.4 Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Biedrusku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZadanie nr 1.4 Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Biedrusku
BeschreibungZadanie nr 1.4. Świadczenie usług utrzymania czystości powierzchni wewnętrznych w budynkach w kompleksie wojskowym w Biedrusku
Interne Kennung55/z/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens214 ust 1 p 5 pilna potrzeba
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami odnośnie realizacji zamówienia zawierają: - zaproszenie do składania ofert
Interne Kennungzadanie 1.4
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji. Opcje 100% w przypadku rozszerzenia tego samego rodzaju usług.