735003-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computeranlagen und Zubehör – ICT Hardware 2025 e.v. voor 20 organisaties in Noordoost-Brabant en Zuidoost-Brabant
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelICT Hardware 2025 e.v. voor 20 organisaties in Noordoost-Brabant en Zuidoost-Brabant
BeschreibungBizob besteedt aan namens de gemeenten Bernheze, Best, Deurne, Gemert-Bakel, Laarbeek, Land van Cuijk, Maashorst, Veldhoven, Vught en Waalre, de Gemeenschappelijke Regelingen Dienst Dommelvallei, Samenwerking A2 gemeenten, Samenwerking Kempengemeenten en Peelgemeenten, GGD Brabant-Zuidoost, Omgevingsdienst Brabant Noord (ODBN), Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant (ODZOB), Veiligheidsregio Brabant Zuidoost (VRBZO), Werkorganisatie MijnGemeenteDichtbij en Bizob. De overeenkomst bestaat uit het leveren van ICT hardware en aanverwante dienstverlening. Hardware wordt onderverdeeld in: - Werkplek hardware (PC’s, thin clients, laptops, tablets, en dergelijke) - Server hardware (inclusief storage, SAN, UPS, en dergelijke) - Netwerkinfrastructuur (routers, firewalls, switches, access points, en dergelijke); - Telefonie/communicatie (mobiele telefoons, smartphones, VOIP telefoons, analoge telefoons, conferentiesystemen) - Randapparatuur (monitoren, projectoren, desktop printers en dergelijke) - Accessoires en supplies (hoesjes, headsets, toetsenborden, kabels, en dergelijke) - Optionele diensten en leveringen zoals vermeld in paragraaf 2.4 van het aanbestedingsdocument Naast ICT-Hardware valt ook de uitbreiding van de garantiedekking/-termijn binnen de scope van de aanbesteding. De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd. De motivatie om de opdracht samen te voegen, is omdat: - de relevante markt bestaat uit (MKB) bedrijven van dusdanige omvang dat deze de grootte van deze opdracht als proportioneel en wenselijk beschouwen. De opdrachten vertonen veel samenhang en de risico’s zijn beheersbaar voor zowel aanbestedende dienst als ondernemer; - het een financieel voordeel betreft voor zowel de aanbestedende dienst als de marktpartijen. Voor de aanbestedende dienst betekent het collectief uitvoeren van de gehele inkoopprocedure een kostenbesparing. Voor inschrijvende partijen scheelt een gezamenlijke procedure in de transactiekosten, omdat men immers maar eenmaal hoeft in te schrijven. - de samenhang binnen de opdracht is erg groot. De opdracht betreft het leveren van ICT hardware, echter de producten kunnen van verschillende fabrikanten zijn. Door de opdracht samen te voegen krijgt de aanbestedende dienst slechts één contactpersoon voor de aanschaf van de hardware waardoor de beheersbaarheid wordt geoptimaliseerd en de administratieve last wordt beperkt. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en twee maanden en maximaal vier jaar en twee maanden. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 november 2025 met uitzondering van de overeenkomst voor gemeente Land van Cuijk. Voor deze gemeente is de ingangsdatum van de overeenkomst 1 januari 2026. Deze wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar.
Interne KennungBIZOB-2024-GEZ-JGR-00881
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenOnderstaande diensten zijn optioneel: - werkplekgerelateerde diensten (uitgepakt aanleveren, voorzien van software image en / of sticker met tag, etc.) - CMDB registratie (in systeem opdrachtgever) - afvoer hardware (gecertificeerd) - advies bij complexe ICT vraagstukken, bijvoorbeeld een nieuwe infrastructuur. - audiovisuele hardware (camera’s, microfoons, etc.) - aanvullende dienstverlening: afwijkend leveren (bijvoorbeeld derde etage)plaatsen (bijv. ophangen), aansluiten, installeren etc. Afstemming van de uitvoering en eisen voor deze overige diensten geschiedt rechtstreeks tussen opdrachtgever en reseller met inachtneming van de minimale eisen opgenomen in het programma van eisen. De afname van overige diensten is optioneel. Dit betekent dat de opdrachtgevers te allen tijde vrij zijn deze bij een derde onder te brengen.