2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/41/25 Dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM) systemów informatycznych (system digitalizacji zgód pacjenta, system obsługi paneli medycznych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) ETAP 1 - dostawa urządzeń: tablety mobilne, czytniki e-Dowód. 2) ETAP 2 - dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM): a) system digitalizacji zgód pacjenta umożliwiający automatyczną digitalizację dokumentacji zawierającej pismo odręczne (SADD), b) system obsługi paneli medycznych umożliwiający prezentację danych medycznych hospitalizowanych pacjentów (SPDM), zawierający moduł dla Zespołów Wczesnego Reagowania (ZWR). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia
Interne Kennung: DZP/41/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) ETAP 1 - dostawa urządzeń: tablety mobilne, czytniki e-Dowód. 2) ETAP 2 - dostawa, wdrożenie i integracja ze szpitalnym systemem informatycznym (HIS – CLININET CGM): a) system digitalizacji zgód pacjenta umożliwiający automatyczną digitalizację dokumentacji zawierającej pismo odręczne (SADD), b) system obsługi paneli medycznych umożliwiający prezentację danych medycznych hospitalizowanych pacjentów (SPDM), zawierający moduł dla Zespołów Wczesnego Reagowania (ZWR).