2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geldautomaten faciliteren in de 3 deelgemeenten
Beschreibung: Faciliteren van drie geldautomaten in Sint-Gillis-Waas. Eén in deelgemeente Sint-Pauwels, één in deelgemeente De Klinge en één in deelgemeente Meerdonk. Sinds de sluiting van de laatste geldautomaat in deelgemeenten Sint-Pauwels, De Klinge en Meerdonk hebben de inwoners geen mogelijkheid meer om cash geld af te halen in de deelgemeenten. De gemeente Sint-Gillis-Waas wil contante diensten blijven aanbieden aan haar burgers. Daarom wordt er een private speler gezocht om drie geldautomaten te plaatsen, te onderhouden, aan te vullen en 24/7 op te volgen waardoor de inwoners opnieuw over cash geld kunnen beschikken.
Interne Kennung: PPP00U-2555/3014/2023-63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30123200 Geldausgabeautomaten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Geldautomaten faciliteren in de 3 deelgemeenten
Interne Kennung: 2023-63