See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa sprzętu i aparatury medycznej dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach im. św. Jana Pawła II w częściach 1-6”. Zamówienie podzielone jest na 6 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ –Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 524466-2025
Interne Kennung: 09/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112200 Ultraschallanlage, 33166000 Dermatologieausrüstung, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1-Holter ciśnieniowy- 3 szt.
Interne Kennung: 09/PN/2025/01
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr2-Aparat USG wszechstronny – 1 szt
Interne Kennung: 09/PN/2025/02
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr3-aparat EKG – 1 szt
Interne Kennung: 09/PN/2025/03
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr4 - Dermatoskop – 3 szt
Interne Kennung: 09/PN/2025/04
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Część nr5-Fantom do nauki samobadania piersi -1szt
Interne Kennung: 09/PN/2025/05
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Część nr6- Holter EKG -3 szt
Interne Kennung: 09/PN/2025/06