See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą anatomicznego modelu ciała dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup wraz z dostawą anatomicznego modelu ciała dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu 4. Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia odpowiadał standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, był wolny od wad fizycznych i prawnych, nie był obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 6. Sprawdzenie przedmiotu zamówienia będzie polegało na upewnieniu się, że przedmiot dostawy jest wolny od wad fizycznych, działa zgodnie z przeznaczeniem, a w szczególności odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia zawartemu w wybranej ofercie. 7. Wymagania dotyczące gwarancji zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 5 do SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 2 lata. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert
Vorherige Bekanntmachung: 562196-2025
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/08/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup wraz z dostawą anatomicznego modelu ciała dla kierunku pielęgniarstwo w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu 4. Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. 5. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia odpowiadał standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, był wolny od wad fizycznych i prawnych, nie był obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 6. Sprawdzenie przedmiotu zamówienia będzie polegało na upewnieniu się, że przedmiot dostawy jest wolny od wad fizycznych, działa zgodnie z przeznaczeniem, a w szczególności odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia zawartemu w wybranej ofercie. 7. Wymagania dotyczące gwarancji zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 5 do SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 2 lata. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.