2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kancelářského nábytku 2022 - 2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky jsou dodávky kancelářského a jiného nábytku (dále jen „jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky“) po dobu trvání rámcových dohod. Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky včetně jejich technických podmínek jsou podrobně specifikovány v Příloze č. 2, č. 3 a č. 4 Zadávací dokumentace Veřejné zakázky (dále též „ZD“). Jednotlivé položky předmětu Veřejné zakázky budou množstevně určeny až v konkrétních dílčích kupních smlouvách, které budou uzavírány na základě rámcových dohod.
Vorherige Bekanntmachung: 37421-2022
Interne Kennung: MF-18895/2022/66
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39141400 Einbauküchen, 39143210 Esstische, 39140000 Haushaltsmöbel
5. Los
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39140000 Haushaltsmöbel, 39143210 Esstische, 39141400 Einbauküchen