2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i licencji w tym wdrożenie oraz wsparcie dla rozwiązania wirtualizacji zasobów dla aplikacji szpitalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa asortymentu wskazanego w załączniku nr 2 – Oferta techniczna. Zamówienie swoim zakresem obejmuje również: zapewnienie serwisu oraz utrzymanie gwarancji – zgodnie z wymaganiami w Ofercie technicznej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie obejmujące Pakiet 1 i 2
Beschreibung: Dostawa sprzętu i licencji w tym wdrożenie oraz wsparcie dla rozwiązania wirtualizacji zasobów dla aplikacji szpitalnych