See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst handdoek, washand en microvezelhanddoek
Beschreibung: Koop en levering op basis van een raamovereenkomst voor het op afroep leveren van “Handdoek, washand en microvezeldoek” ten behoeve van personeel van het Ministerie van Defensie.
Interne Kennung: 87223342300
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39514100 Handtücher
5. Los
Los: LOT-0000