See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-11 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części w zależności od relacji kursu.
Vorherige Bekanntmachung: 371841-2025
Interne Kennung: BZ.26.133.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 14321, 32141; Relacja:WER Komorniki-DER Koszalin, DER Koszalin-WER Komorniki; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251; Długość trwania umowy (dni): 361; Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 145 580 ; Minimalna łączna długość kursów w km: 115 460; Liczba km objęta prawem opcji: 30 120. 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 115 460 kilometrów 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 14321, 32141; Relacja:WER Komorniki-DER Koszalin, DER Koszalin-WER Komorniki; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 145 580 ; Minimalna łączna długość kursów w km: 115 460; Liczba km objęta prawem opcji: 30 120. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu:16122,12162 ; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Niepołomice,WER Niepołomice-WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251; Długość trwania umowy (dni): 361; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 328 308 ; Minimalna łączna długość kursów w km: 280 116; Liczba km objęta prawem opcji: 48 192. 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 280 116 kilometrów 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 16122,12162; Relacja:WER Pruszcz Gdański-WER Niepołomice,WER Niepołomice-WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 328 308 ; Minimalna łączna długość kursów w km: 280 116 ; Liczba km objęta prawem opcji: 48 192. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 31161,16311; Relacja: DER Zielona Góra-WER Lisi Ogon-WER Pruszcz Gdański, WER Pruszcz Gdański-WER Lisi Ogon -DER Zielona Góra; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251; Długość trwania umowy (dni): 361; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 239 454 Minimalna łączna długość kursów w km: 204 314 Liczba km objęta prawem opcji: 35 140 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 204 314 kilometrów 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 31161,16311; Relacja: DER Zielona Góra-WER Lisi Ogon-WER Pruszcz Gdański, WER Pruszcz Gdański-WER Lisi Ogon -DER Zielona Góra; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 239 454 Minimalna łączna długość kursów w km: 204 314 Liczba km objęta prawem opcji: 35 140 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 16103,10164; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Warszawa, WER Warszawa -WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251; Długość trwania umowy (dni): 361; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 199 796 Minimalna łączna długość kursów w km: 169 676 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 169 676 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 16103,10164; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Warszawa, WER Warszawa -WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 199 796 Minimalna łączna długość kursów w km: 169 676 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 50321,32501; Relacja: DOPL Ciemne-WER Ciemne-WER Warszawa -DER Koszalin, DER Koszalin-WER Warszawa- WER Ciemne-DOPL Ciemne; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251; Długość trwania umowy (dni): 361; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 312 244 Minimalna łączna długość kursów w km: 266 060 Liczba km objęta prawem opcji: 46 184 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 266 060 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 16103,10164; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Warszawa, WER Warszawa -WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 199 796 Minimalna łączna długość kursów w km: 169 676 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 57191,19571; Relacja: DOPL Wrocław-WER Wrocław-WER Szczecin, WER Szczecin -WER Wrocław-DOPL Wrocław ; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy: 251 Długość trwania umowy (dni): 361 Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 217 366 Minimalna łączna długość kursów w km: 185 238 Liczba km objęta prawem opcji: 32 128 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 185 238 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 57191,19571; Relacja: DOPL Wrocław-WER Wrocław-WER Szczecin, WER Szczecin -WER Wrocław-DOPL Wrocław; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 217 366 Minimalna łączna długość kursów w km: 185 238 Liczba km objęta prawem opcji: 32 128 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 19132, 3192; Relacja: WER Szczecin -WER Zabrze, WER Zabrze-WER Szczecin; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251 Długość trwania umowy (dni): 361 Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 307 726 Minimalna łączna długość kursów w km: 262 546 Liczba km objęta prawem opcji: 45 180 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 262 546 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 19132, 3192 Relacja: WER Szczecin -WER Zabrze, WER Zabrze-WER Szczecin; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 307 726 Minimalna łączna długość kursów w km: 262 546 Liczba km objęta prawem opcji: 45 180 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 16192,19162; Relacja: WER Pruszcz Gdański-DER Koszalin-WER Szczecin, WER Szczecin -DER Koszalin-WER Pruszcz Gdański; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251 Długość trwania umowy (dni): 361 Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 206 824 Minimalna łączna długość kursów w km: 176 704 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 176 704 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 16192,19162; Relacja: WER Pruszcz Gdański-DER Koszalin-WER Szczecin, WER Szczecin -DER Koszalin-WER Pruszcz Gdański, Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 206 824 Minimalna łączna długość kursów w km: 176 704 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-8
Los: LOT-0009
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu:54322,732541; Relacja: DOPL Poznań-WER Komorniki-DER Koszalin,DER Koszalin-DOPL Poznań; Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem niedziel i dni poświątecznych, z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251 Długość trwania umowy (dni): 362 Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 147 337 Minimalna łączna długość kursów w km: 117 217 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 117 217 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 54322,732541; Relacja: DOPL Poznań-WER Komorniki-DER Koszalin,DER Koszalin-DOPL Poznań; Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 147 337 Minimalna łączna długość kursów w km: 117 217 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-9
Los: LOT-0010
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 57321,32571; Relacja: DOPL Wrocław-WER Wrocław-DER Koszalin, DER Koszalin-WER Wrocław-DOPL Wrocław Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt; Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251 Długość trwania umowy (dni): 361 Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 235 438 Minimalna łączna długość kursów w km: 201 302 Liczba km objęta prawem opcji: 34 136 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 201 302 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 57321,32571 Relacja: DOPL Wrocław-WER Wrocław-DER Koszalin, DER Koszalin-WER Wrocław-DOPL Wrocław Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:2; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 235 438 Minimalna łączna długość kursów w km: 201 302 Liczba km objęta prawem opcji: 34 136 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-10
Los: LOT-0011
Titel: Realizacja kursów międzywęzłowych (usługa A) dla Regionu Logistyki Północ-cz.11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie Usługi A – polegającej na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę A, polegającą na przewożeniu Przesyłek towarowych, których zawartość mogą stanowić Przesyłki SENT lub towary niebezpieczne w rozumieniu art. 2 pkt 4) ustawy dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie materiałów niebezpiecznych, dopuszczone do przewozu na warunkach określonych w Regulaminach świadczenia usług. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek towarowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. -W ramach świadczenia Usługi A, w przypadku gdy Miejscem podstawienia nie jest jednostka organizacyjna Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest do załadowania / wyładowania Przesyłek towarowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Numer kursu: 16211, 21161; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Lisi Ogon, WER Lisi Ogon-WER Pruszcz Gdański Kategoria pojazdu:IV b; Ograniczenia w obiegu kursów: z wyjątkiem sobót i świąt, z wyjątkiem niedziel i dni poświątecznych Szacowana liczba dni obiegu kursów w ciągu trwania umowy:251 Długość trwania umowy (dni): 362 Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 97 388 Minimalna łączna długość kursów w km: 67 268 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 3. Harmonogram realizacji Usługi A, w tym długość Kursów realizowanych w prawie opcji, może zostać zmieniona na podstawie postanowień § 16 ust. 4 projektu umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 9 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A przekroczy 67 268 kilometrów. 5. Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia Usługi A przy wykorzystywaniu pojazdów spełniających wymagania określone w załączniku nr 5 do umowy „Parametry techniczno-użytkowe pojazdów”. 6. Szczegółowy opis realizacji usługi A opisano w „Harmonogramie realizacji usługi A” stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, zostały określone we wzorze umowy. 7. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 60160000-7 – Drogowy transport przesyłek pocztowych 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt.2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego. Numer kursu: 16211, 21161; Relacja: WER Pruszcz Gdański-WER Lisi Ogon, WER Lisi Ogon-WER Pruszcz Gdański Kategoria pojazdu:IV b; Ilość pojazdów:1; Łączna długość kursów w km z prawem opcji: 97 388 Minimalna łączna długość kursów w km: 67 268 Liczba km objęta prawem opcji: 30 120 Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. Okres zamówienia: maksymalnie do 12 miesięcy. Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji na takich samych zasadach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
Interne Kennung: BZ.26.133.2025-11