2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzesko w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i szkółkarstwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzesko w roku 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 601409-2025
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Leśnictwo Jodłówka ze szkółką leśną
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Leśnictwo Okocim
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Leśnictwo Melsztyn
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – Leśnictwo Kopaliny
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – Leśnictwo Chrostowa
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Leśnictwo Żegocina
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Leśnictwo Kamionna
Interne Kennung: SA.270.1.7.2025.NB_7