2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie systemów informatycznych klasy HIS, PACS dla pacjentów onkologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Doposażenie systemów informatycznych klasy HIS, PACS dla pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na dwie części: 1) Część 1 - Dostawa klastra urządzeń brzegowych klasy UTM; 2) Część 2 - Dostawa macierzy dyskowej 200 TB 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 1) w zakresie Części 1 w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, 2) w zakresie Część 2 w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy. 6. Wspólny Słownik Zamówień Publicznych CPV: - 32420000-3 urządzenia sieciowe, - 30233141-1 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 48822000-6 Serwery komputerowe. 7. Jeżeli w dokumentach postępowania, zwłaszcza w SWZ wyraźnie nie wskazano, że dany zapis dotyczy konkretnej Części, przyjmuje się, że zapis dotyczy wszystkich Części (1 i 2).
Interne Kennung: ZPZ-79/12/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skrócił termin składania ofert podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ postępowanie w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa klastra urządzeń brzegowych klasy UTM
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Doposażenie systemów informatycznych klasy HIS, PACS dla pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na dwie części: 1) Część 1 - Dostawa klastra urządzeń brzegowych klasy UTM; 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 1) w zakresie Części 1 w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy. 6. Wspólny Słownik Zamówień Publicznych CPV: - 32420000-3 urządzenia sieciowe, - 30233141-1 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 48822000-6 Serwery komputerowe. 7. Jeżeli w dokumentach postępowania, zwłaszcza w SWZ wyraźnie nie wskazano, że dany zapis dotyczy konkretnej Części, przyjmuje się, że zapis dotyczy wszystkich Części (1 i 2).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa macierzy dyskowej 200 TB
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest "Doposażenie systemów informatycznych klasy HIS, PACS dla pacjentów onkologicznych". 2. Zamówienie jest realizowane w ramach dofinansowana ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, numer umowy o dofinansowanie: KPOD.07.02-IP.10-0202/24/KPO/908/2025/205, tytuł projektu: Modernizacja oraz wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt medyczny (diagnostyczny i zabiegowy) zespołu klinik, oddziałów i pracowni Szpitala Klinicznego MSWiA z Warmińsko - Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie jako realizacja strategii Krajowej Sieci Onkologicznej oraz ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. 3. Przedmiot niniejszego zamówienia został podzielony na dwie części: 2) Część 2 - Dostawa macierzy dyskowej 200 TB 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych zawarto: 2) w zakresie Część 2 w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarto dla poszczególnych Części w projektowanych postanowieniach umowy. 6. Wspólny Słownik Zamówień Publicznych CPV: - 32420000-3 urządzenia sieciowe, - 30233141-1 Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID), - 48822000-6 Serwery komputerowe. 7. Jeżeli w dokumentach postępowania, zwłaszcza w SWZ wyraźnie nie wskazano, że dany zapis dotyczy konkretnej Części, przyjmuje się, że zapis dotyczy wszystkich Części (1 i 2).
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)