2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-241/2025 Dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii.
Beschreibung: SZP/243-241/2025 Dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii. Aparat pozwalający na wyznaczenie kinetyki uwalniania leków na drodze dyfuzji z nośników jednorodnych (hydrożelowych) ale także core-shell z powloką polimerową w warunkach różnego przepływy. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wydział Chemii, Katedra Inżynierii Bioprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii, ul. Norwida 4/6 50-370 Wroclaw, C6, pok. 119. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 6. Termin realizacji dostawy 6 tygodni od daty podpisania umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 07/03/2026 (90 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty tj. w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 17 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8. przedmiotowego środka dowodowego – specyfikacji technicznej – pozwalającego stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi w Załączniku nr 3 do SWZ OPZ (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wymóg wskazania „Nazwa, typ, model, producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, tj. uzupełnieniu/złożeniu na podstawie art. 107 ust.3 uPzp nie podlega wskazanie przez Wykonawcę informacji ocenianych w kryteriach oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 12.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 12.4. zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 13. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium.
Interne Kennung: SZP/243-241/2025 Dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-241/2025 Dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do badania uwalniania leków metodą przepływową dla Katedry Inżynierii Biorprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii. Aparat pozwalający na wyznaczenie kinetyki uwalniania leków na drodze dyfuzji z nośników jednorodnych (hydrożelowych) ale także core-shell z powloką polimerową w warunkach różnego przepływy. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wydział Chemii, Katedra Inżynierii Bioprocesowej, Mikro i Nanoinżynierii, ul. Norwida 4/6 50-370 Wroclaw, C6, pok. 119. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: LotA