2. Verfahren
Verfahren
Titel: Signing
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor de levering van Signing inclusief bijbehorende dienstverlening. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt 325.000 euro exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 650.000 euro exclusief btw.
Interne Kennung: 2025-73
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 44174000 Folien
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.