735546-2025 - Wettbewerb
Belgien – Pflegearbeiten für Sportplätze – Maaien voetbalvelden en onderhoud omgeving sportzone
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMaaien voetbalvelden en onderhoud omgeving sportzone
BeschreibungDe opdracht omvat het maaien en het onderhoud van de voetbalvelden en de omgeving langsheen de sport- en recreatiezone Leuzesesteenweg. De basisopdracht is voor 1 jaar en kan 2 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne KennungPPP0CC-468/5089/W371
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungW371_1