2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische content databank Sociaal Domein van Schulinck- Wolters Kluwer
Beschreibung: Gem. Zoetermeer maakt gebruik van de online juridische content databank van Wolters Kluwer Nederland B.V. en is voornemens dit vanaf 01-01-2026 te continueren. Het betreft een overeenkomst met een geraamde waarde van circa 166.000 euro excl. BTW per jaar die ziet op de gebieden Participatiewet, Wmo, Jeugd, inburgering en Schuldhulpverlening. Er bestaat geen redelijk alternatief voor deze kennisbanken, inclusief de integratie van eigen beleid op onderwerp, koppeling van eigen werkinstructies, combinatie van zoekfuncties en beschikbaarheid van inhoudelijke juridische helpdesk. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de procedure. 166.000 euro per jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Juridische content databank Wolters Kluwer Schulink
Beschreibung: Gem. Zoetermeer maakt gebruik van de online juridische content databank Sociaal Domein inclusief juridische Helpdesk, aangevuld met het Eigen Beleid van Gemeente van Schulinck- Wolters Kluwer Nederland B.V. en is voornemens dit vanaf 01-01-2026 te continueren. Opdrachtnemer beschikt ten aanzien van deze content over uitsluitende rechten, waaronder intellectuele eigendomsrechten, auteursrechten en databankenrechten, die dit aanbod beschermen. Dit maakt dat er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Het betreft een doorlopende overeenkomst met een geraamde waarde van circa 166.000 euro excl. BTW per jaar die ziet op de gebieden Beschrijving: Participatiewet, Wmo, Jeugd, inburgering en Schuldhulpverlening. Er bestaat geen redelijk alternatief voor deze kennisbanken, inclusief de integratie van eigen beleid op onderwerp, koppeling van eigen werkinstructies, combinatie van zoekfuncties en beschikbaarheid van inhoudelijke juridische helpdesk. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de procedure. De opdracht wordt vergeven op grond van artikel 2.32 lid 1 sub onder 3 van de Aanbestedingswet. 166.000 euro per jaar
Interne Kennung: 1