2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta oraz odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych Obrzycko w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026 r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Miasta Obrzycko oraz odbierania i transportu oraz zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko oraz odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Obrzycko oraz odbierania i transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.