73567-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme – DNS _ výkon TDS a BOZP - IV/2024- Dod 1 - Most X545, Most Barikádníků, Povltavská rampa II-2, P
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS _ výkon TDS a BOZP - IV/2024- Dod 1 - Most X545, Most Barikádníků, Povltavská rampa II-2, P
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění výkonu technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) a zajištění výkonu koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve smyslu zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ve znění pozdějších předpisů a dle prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, v jejich platném znění (dále jen „BOZP“).
Interne KennungDNS _ výkon TDS a BOZP - IV/2024- Dod 1 - Most X545, Most Barikádníků, Povltavská rampa II-2, P
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNS_ výkon TDS a BOZP - Inženýring dopravních staveb IV/2024
Interne KennungDNS_ výkon TDS a BOZP - Inženýring dopravních staveb IV/2024
LosLOT-0002
TitelDNS_ výkon TDS a BOZP - Pontex s.r.o IV/2024
Interne KennungDNS_ výkon TDS a BOZP - Pontex s.r.o IV/2024
LosLOT-0003
TitelDNS_ výkon TDS a BOZP_IPSUM_IV/2024
Interne KennungDNS_ výkon TDS a BOZP_IPSUM_IV/2024
LosLOT-0004
TitelDNS_ výkon TDS a BOZP_ SAFETY PRO s.r.o. _ IV/2024
Interne KennungDNS_ výkon TDS a BOZP_SAFETY PRO s.r.o. _ IV/2024
LosLOT-0005
TitelDNS_ výkon TDS a BOZP_KOMOVIA _ IV/2024
Interne KennungDNS_ výkon TDS a BOZP_KOMOVIA _ IV/2024