2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi przewozu transportem kolejowym do 1 000 000 ton węgla energetycznego dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. w okresie 18 miesięcy w ramach umów ramowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybranie Wykonawców usługi przewozu transportem kolejowym do 1 000 000 ton węgla energetycznego (zwanego dalej również „Towarem”) do Enea Wytwarzanie sp. z o.o. w okresie 18 miesięcy od dnia zawarcia Umowy w ramach zawartych z tymi Wykonawcami umów ramowych. Świadczenie konkretnej usługi transportu zlecane będzie w drodze każdorazowego wyboru najlepszej oferty złożonej w odpowiedzi na zaproszenie do udziału w aukcji elektronicznej na skonkretyzowane zamówienie jednostkowe. W ramach umowy ramowej Zamawiający planuje zlecić wykonanie usługi transportu Towaru w łącznej ilości do 1 mln t i ilość ta zwana będzie dalej: "Maksymalną Ilością Towaru", od poszczególnych Miejsc Załadunku Towaru do punktu zdawczo-odbiorczego Enea Wytwarzanie sp. z o.o. – Stacji przeznaczenia Zamawiającego.
Interne Kennung: ET-ZSO.2102.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000