2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky elektromobilů 2025 – část 4
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních automobilů M1 s elektrickým pohonem s co nejdelším dojezdem v km na jedno nabití baterie (dále jen „vozidla“ či „automobily“), kdy v části 4 se jedná o osobní vozidla s elektrickým pohonem typu hatchback nebo kombi nebo víceúčelové vozidlo typu SUV s pohonem kol 4x4 v předpokládaném počtu 95 kusů. Vozidla jsou určená jako běžná referentská vozidla pro zajištění běžného provozu. Vozidla jsou požadovaná bez skrytého zvláštního výstražného zařízení.
Interne Kennung: MV-167693-1/VZ-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Smyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem. Zadávací řízení je rozdělené na čtyř (4) části, kdy každá část je zadávána jako samostatné zadávací řízení pod samostatným systémovým číslem v NEN, pod samostatným formulářem ve Věstníku veřejných zakázek a každá část zadávacího řízení má svoji zadávací dokumentaci. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 3 (tří) let ode dne nabytí její účinnosti zveřejněním v registru smluv nebo na dobu do vyčerpání limitu této rámcové dohody odpovídajícímu její předpokládané hodnotě stanovené v čl. 3 ZD, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních automobilů M1 s elektrickým pohonem s co nejdelším dojezdem v km na jedno nabití baterie, kdy v části 4 se jedná o osobní vozidla s elektrickým pohonem typu hatchback nebo kombi nebo víceúčelové vozidlo typu SUV s pohonem kol 4x4 v předpokládaném počtu 95 kusů. Vozidla jsou určená jako běžná referentská vozidla pro zajištění běžného provozu. Vozidla jsou požadovaná bez skrytého zvláštního výstražného zařízení.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou definované v rámcové dohodě.