735777-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa i instalacja aparatu OCT - optycznego tomografu koherentnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja aparatu OCT - optycznego tomografu koherentnego
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji zostały określone w załączniku nr 7 i projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 6 do SWZ. 2. Wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia: 1) dostawa, instalacja i uruchomienie optycznego tomografu koherentnego 2) oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieregenerowany, nie może pochodzić z ekspozycji w punktach sprzedaży, musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych, 3) oferowane urządzenia muszą spełniać narzucone przepisami prawa wymagania w zakresie dopuszczenia do obrotu i stosowania, w szczególności posiadać oznakowanie CE wraz z deklaracją zgodności i certyfikatem zgodności na oferowany sprzęt jako wyrób medyczny - jeśli dotyczy; 4) oferowane rozwiązania informatyczne muszą być zgodne z obowiązującymi przepisami, normami i standardami, których przedmiotem są zasady gromadzenia i przetwarzania danych osobowych oraz wymiany informacji w ochronie zdrowia, 5) specyfikację sprzętu oraz wymagania minimalne określa załącznik nr7oraz projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 6do SWZ; 3. Zamówienie powinno być realizowane z należytą starannością, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami zawartymi w SWZ i ewentualnymi informacjami dla Wykonawców. 4. Wszelkie wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, mogące wystąpić w dokumentacji przetargowej, służą jedynie określeniu standardu i należy je traktować wyłącznie jako przykładowe. Wymienione materiały i produkty mogą być zastąpione innymi - równoważnymi. 5. Miejsce realizacji zamówienia: Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., ul. Legnicka 40, Wrocław
Interne KennungDIG.290.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111720 Angiografie-Ausrüstung, 33122000 Ophtalmologische Geräte, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa i instalacja aparatu OCT - optycznego tomografu koherentnego