735782-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa i dystrybucja gazu ziemnego wysokometanowego E dla Śląskiego Ogrodu Zoologicznego od 01.01.2026 do 31.12.2026 r
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa i dystrybucja gazu ziemnego wysokometanowego E dla Śląskiego Ogrodu Zoologicznego od 01.01.2026 do 31.12.2026 r
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucyjnej) gazu ziemnego wysokometanowego typu E. Dostarczanie gazu odbywać się będzie na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży oraz postanowienia umowy o świadczeniu usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywana na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. 2024 poz. 266 z późn. zm.), Ustawy o podatku akcyzowym (Dz.U. z 2023 r., poz. 1542 z późn.zm), Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2023 r poz. 1610 z późn. zm.) oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na podstawie w/w aktów prawnych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001