See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter beschikking stellen van een softwaresysteem om aanvragen voor inname openbaar domein te digitaliseren in een SaaS-formule
Beschreibung: Leuven is op zoek naar een oplossing om het beheer van de aanvragen voor de “tijdelijke inname van” en “hinder op” het openbaar domein efficiënt op te volgen. Het is de bedoeling om de aanvraag, opvolging, administratieve en financiële afhandeling, alsook de vaststellingen van de Inname Openbaar Domein (IOD) en de daaraan gerelateerde toelatingen, te digitaliseren. Hierbij moet er rekening worden gehouden met de wettelijke verplichtingen van het GIPOD-decreet, de gekozen manier van werken door stad Leuven en conform de lokale reglementeringen.
Interne Kennung: AKD-2024/106
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-2024/106 - 1
Beschreibung: Ter beschikking stellen van een softwaresysteem om aanvragen voor inname openbaar domein te digitaliseren in een SaaS-formule
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: AKD-2024/106
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1