See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eksploatacja urządzeń oświetlenia drogowego na terenie miasta Wałbrzycha będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest eksploatacja urządzeń oświetlenia drogowego na terenie miasta Wałbrzycha będących własnością Zamawiającego. Wszystkie materiały oraz niezbędny sprzęt do wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie zapewnić Wykonawca. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania niezbędnego zapasu części zamiennych umożliwiających likwidację awarii w urządzeniach oświetlenia ulicznego.
Interne Kennung: BZP.271.160.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen, 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001