2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Mława na lata 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych i jednostek organizacyjnych Miasta Mława. Zamówienie dotyczy Punktów Poboru Energii (w skrócie PPE) - budynków administracyjnych, budynków jednostek i oświetlenia ulicznego, rozmieszczonych w granicach administracyjnych Miasta Mława. Zestawienie PPE zamieszczone jest w Załączniku nr 1 do PPU. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej.
Interne Kennung: GKM.271.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001