See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie sukcesywnych usług w zakresie napraw bieżących i obsługi technicznej w służbowym sprzęcie transportowym KWP w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie kompleksowych usług w zakresie napraw bieżących i obsługi technicznej w służbowym sprzęcie transportowym, pływającym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie na rzecz Wydziału Transportu w Szczecinie zależnie od bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy lub do wartości wskazanej w oszacowaniu postępowania przetargowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 2.1-2.6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 8 i 8A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 534071-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: nazwa:Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów na rzecz KWP w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie sukcesywnych kompleksowych usług w zakresie napraw bieżących w służbowym sprzęcie transportowym, pływającym Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie na rzecz Wydziału Transportu w Szczecinie zależnie od bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy lub do wartości wskazanej w formularzu ofertowym. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 2.1-2.6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 8 i 8A do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów na rzecz KWP w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna jednośladów, qadów na rzecz KWP w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów na rzecz KWP w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna pojazdów na rzecz KWP w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: nazwa: Naprawy bieżące i obsługa techniczna sprzętu pływającego na rzecz KWP w Szczecinie
Interne Kennung: LOT-0006