See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzorgen van Medisch Militaire opleidingen en taaktrainingen
Beschreibung: 05-11-2025 Rectificatie Conform de Aanbestedingswet 2012 zal de aanbestedingsprocedure naar aanleiding van de gegeven antwoorden in de nota van inlichtingen en daarmee doorgevoerde inhoudelijke wijzigingen worden gerectificeerd. De gewijzigde aanbestedingsstukken, waaronder de leidraad en de prijzenbladen, zullen opnieuw worden gepubliceerd (met vermelding van ‘_NvI_1’ in de bestandsnaam). Daarbij worden de wettelijke termijnen voor inschrijving in acht genomen, zodat alle inschrijvers onder gelijke en transparante voorwaarden kunnen deelnemen. De overige aanbestedingsdocumenten en bepalingen die door deze wijziging niet worden geraakt, blijven ongewijzigd van kracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Instructiecapaciteit (DGOTC)
Beschreibung: Zie Leidraad.
Los: LOT-0002
Titel: Retentietrainingen (CLAS)
Los: LOT-0003
Titel: Instructeurs (CZSK)