2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji do zarządzania urządzeniami mobilnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zamawiającemu licencji dostępowych do zarządzania urządzeniami mobilnymi wraz z usługą wsparcia producenta oprogramowania. W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu maksymalnie 2550 (dwa tysiące pięćset pięćdziesiąt) sztuk licencji dostępowych CAL (Client Access Licence) typu BlackBerry UEM Standard Suite User License lub nowszych (lub równoważnych) oraz 600 (sześćset) sztuk licencji dostępowych CAL (Client Access Licence) typu BlackBerry UEM Advanced Suite User License lub nowszych (lub równoważnych), ważnych przez okres 24 miesięcy z usługą wsparcia producenta oprogramowania (w tym okresie) licząc od dnia dostawy. Zamówienie na 2350 (dwa tysiące trzysta pięćdziesiąt) licencji typu Standard oraz 400 (czterysta) licencji typu Advanced jest gwarantowane przez Zamawiającego (zamówienie podstawowe), a zakup kolejnych do 200 (dwustu) licencji typu Standard oraz do 200 (dwustu) licencji typu Advanced będzie stanowiło prawo opcji. Zamawiający oczekuje standardowego wsparcia producenta, minimalnie na poziomie Advantage. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP.260.79.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z obowiązującą umową nr BIT RRITU 2006/2024 z dniem 21 grudnia 2025 r. wygasa termin ważności posiadanych 1800 licencji. Zastosowanie ustawowego terminu składania ofert nie gwarantuje zakupu licencji w okresie zabezpieczenia ciągłości ważności licencji dla resortu Spraw Zagranicznych. Brak aktywnych licencji uniemożliwi korzystanie z zasobów służbowych Ministerstwa Spraw Zagranicznych na urządzeniach mobilnych. Przed wszczęciem postępowania konieczne było przeprowadzenie prac związanych z testowaniem środowiska alternatywnego oraz analiza wykonalności wdrożenia nowych komponentów. W związku z powyższym zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a w konsekwencji konieczne jest skrócenie terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawem opcji objętych jest zakup do 200 (dwustu) licencji typu Standard oraz do 200 (dwustu) licencji typu Advanced. Prawo opcji będzie realizowane na zasadach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU).