2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding 'Digitale luchtfotografie'
Beschreibung: Gemeente Elburg, Hattem, Heerde en Oldebroek (hierna: H2OE) is opzoek naar een opdrachtnemer die digitale foto’s van het gehele grondgebied van H2OE kan leveren, met een resolutie van 5 centimeter alsmede absolute oriënteringsgegevens van alle luchtopnamen ten behoeve van het vormen van parallaxvrije stereomodellen. Daarnaast levert de Opdrachtnemer orthofoto’s en obliekfoto’s van hetzelfde gebied. Ook worden van de orthofoto’s per gemeente alle foto’s tot één gemozaïekt bestand in ECW-formaat met georeferentie gemaakt en geleverd per gemeente. Gemeente Heerde: ca. 80 km² Gemeente Hattem: ca. 24 km² Gemeente Oldebroek: ca. 99 km² Gemeente Elburg: ca. 66 km² Totaal: ca. 269 km²
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Digitale luchtfotografie
Beschreibung: Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ja, true orthofoto is als optioneel meegenomen in de aanbesteding.