2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia ryzyk komunikacyjnych floty pojazdów WSRM w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa ubezpieczenia Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi, w zakresie: Obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów; Ubezpieczenie autocasco, Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenie Assistance
Interne Kennung: DNA.ZP.260.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001