See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ I OBIEKTÓW ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.”
Beschreibung: „ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ I OBIEKTÓW ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.” Szczegółowy zakres został określony w Części II SWZ nr NLP-PT.2102.1.2024.
Vorherige Bekanntmachung: 602350-2024
Interne Kennung: NLP-PT.2102.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - utrzymanie czystości pomieszczeń znajdujących się w budynkach ENEA Wytwarzanie sp. z o.o.
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Części II SWZ.
Interne Kennung: NLP-PT.2102.1.2024/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - utrzymanie terenów zielonych, ciągów komunikacyjnych i wałów przeciwpowodziowych na terenie ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. oraz utrzymanie czystości pracowniczych przystanków autobusowych usytuowanych w Kozienicach
Interne Kennung: NLP-PT.2102.1.2024/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen