See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Sony Europe B.V. FP7000 Cell Sorter-configuratie inclusief installatie, training, consumables en onderhoud
Beschreibung: Het onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. Aanschaf van één Sony FP7000 Cell Sorter voor de Core Faciliteit Flow Cytometrie, Amsterdam UMC locatie AMC, inclusief installatie, training, consumables en onderhoud voor 10 jaar. 1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Sony FP7000 Cell Sorter inclusief installatie, training, consumables en onderhoud voor een contractduur van 10 jaar
Beschreibung: Levering van een Sony FP7000 Cell Sorter ten behoeve van Core Faciliteit Flow Cytometrie locatie AMC. Dit betreft een voorlopige transparantie voor een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, hierbij gebruik makend van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. van de Aanbestedingswet 2012. (Omdat mededinging om technische redenen ontbreekt) -
Interne Kennung: 1