736379-2025 - Wettbewerb
Polen – Altenfürsorgeleistungen – Świadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz specjalistycznych usług
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz specjalistycznych usług
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych zgodnie z art. 50 Ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1214), świadczenie specjalistycznych usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz świadczenie specjalistycznych usług zgodnie z art. 50 Ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (t. j. Dz. U. z 2025 r., poz. 1214) oraz Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005 r. w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych (Dz. U. 2024 r., poz. 816).
Interne KennungMOPS.A-PG.US.2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311200 Behindertenfürsorgeleistungen, 85312120 Betreuungsleistungen für behinderte Kinder und Jugendliche in Tagesheimen, 85312500 Rehabilitation
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usług opiekuńczych, specjalistycznych usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz specjalistycznych usług
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie świadczenia usług objętych przedmiotem zamówienia. Prawo opcji zostanie uruchomione w przypadku przyznania Zamawiającemu dodatkowych środków na realizację zamówienia i będzie obejmowało dodatkowo maksymalnie: 4 000 godzin usług opiekuńczych, 2 310 godzin usług specjalistycznych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, 20 godzin usług specjalistycznych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie wszystkich lub wybranych rodzajów usług, w zależności od wysokości i przeznaczenia przyznanych środków.