See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa artykułów spożywczych różnych w 2026r."
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych różnych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, AŚ Świdnica, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w asortymencie i ilościach podanych w poszczególnych załącznikach od 1-4 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 1-4 do specyfikacji.
Interne Kennung: Dkw.2232.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie powtarzalne co rok w IV kwartale, realizacja zadania wynika z jednego z podstawowych zadań Służby Więziennej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przyprawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przypraw do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, AŚ Świdnica, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 1 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 1 do specyfikacji
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Menge: 29 838 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: Cukry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cukrów do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, AŚ Świdnica, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 2 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 2 do specyfikacji
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332290 Konfitüren
Menge: 47 750 Kilogramm
Los: LOT-0003
Titel: Napoje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wody mineralnej do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, AŚ Świdnica, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 3 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 3 do specyfikacji
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Menge: 18 890 Liter
Los: LOT-0004
Titel: Produkty zbożowe i strączkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów zbożowych i strączkowych do jednostek organizacyjnych Służby Więziennej tj. ZK Kłodzko, AŚ Świdnica, AŚ Dzierżoniów, ZK Strzelin w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 4 do SWZ. Artykuły powinny być wyprodukowane zgodnie z Polską Normą lub równoważną oraz winne spełnić wymagania zawarte w załączniku nr 4 do specyfikacji Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212210 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte
Menge: 136 825 Kilogramm