2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa budynku Szpitala na Solcu i adaptacja na potrzeby realizacji działalności leczniczej na działce ew. nr 17, obręb 5-04-08 przy ulicy Solec 93 w Warszawie w Dzielnicy Śródmieście
Beschreibung: 1. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, polegających na przebudowie budynku Szpitala na Solcu i adaptacji na potrzeby realizacji działalności leczniczej na działce ew. nr 17, obręb 5-04-08, przy ulicy Solec 93 w Warszawie w Dzielnicy Śródmieście. Budynek szpitalny, kategoria XI. Zamawiający przewiduje udzielenie części zamówienia w ramach prawa opcji. i obejmować będzie: wykonanie robót polegających na konserwacji i utrzymaniu budynku. 2. Układ urbanistyczny ulicy Solec, na której położony jest budynek znajduje się w Gminnej Ewidencji Zabytków pod numerem A-536. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w OPZ stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. 4. Zamawiający oświadcza, że jest uprawniony do dysponowania nieruchomością zlokalizowaną ulicy Solec 93 w Warszawie w Dzielnicy Śródmieście, na działce ew. nr 17, obręb 5-04-08, na cele budowlane. 5. Zamawiający posiada wymaganą do prowadzenia robót decyzję pozwolenia na budowę obejmującą przebudowę Szpitala na Solcu przy ul. Solec 93 w Warszawie położonego na działce ew. nr 17 z obrębu 5-04-08 w Dzielnicy Śródmieście (decyzja nr 370/SRD/PB/2024 z dnia 16.12.2024 r.). 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej (projekt budowlany i techniczny) dostępnej na stronie: https://umsw-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/aniedziela_bzmw_gov_pl/EoYbDV9Z1JZNsDEl00erf-sBsuZ0KDdjqj8NTd0CatIwgg?e=njvVMq 7. Zamawiający przewiduje udzielenie części zamówienia w ramach Prawa opcji (dalej: Prawo opcji lub Opcja). Zamówienie to będzie obejmowało wykonywanie robót polegających na konserwacji i utrzymaniu budynku. Prawo opcji realizowanie będzie na zasadach określonych w „Postanowieniach szczegółowych Umowy - Umowa Opcji”. Szczegółowy zakres opcji opisano w Załączniku nr 7 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001