See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów komunalnych o określonych kodach (zgodnie z ustawą o odpadach) przekazanych Wykonawcy przez Prowod Sp. z o. o., a wcześniej odebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów znajdującego się na terenie Gminy Dobrzeń Wielki w miejscowości Chróścice. Usługa zagospodarowania dotyczy następujących frakcji odpadów: 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 20 02 03 - inne odpady nieulegające biodegradacji, 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji, 20 01 08 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji, 20 03 07 - odpady wielkogabarytowe, 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury, 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych, 20 01 10 - Odzież, 17 03 80 - odpadowa papa, 17 02 01 - drewno, 17 02 02 - szkło, 17 02 03 - tworzywa sztuczne, 17 06 04 - materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03, 17 08 02 - materiały budowlane zawierające gips inne niż wymienione w 17 08 01, 17 09 04 - zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03.
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Zagospodarowanie odpadów o kodach 20 03 01 i 20 02 03
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki: odpady o kodzie 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, odpady o kodzie 20 02 03 - Inne odpady nieulegające biodegradacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2024/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 150,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 03 01 oraz 7,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 02 03. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zagospodarowanie odpadów o kodach 20 02 01 i 20 01 08
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 20 02 01 - Odpady ulegające biodegradacji, odpady o kodzie 20 01 08 - Odpady kuchenne ulegające biodegradacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/2
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 120,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 02 01 oraz 10,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 01 08. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/3
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 25,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 03 07. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 01
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 15 01 01 - Opakowania z papieru i tektury. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/4
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 20,00 Mg dla odpadu o kodzie 15 01 01. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 15 01 02
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 15 01 02 - Opakowania z tworzyw sztucznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/5
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 20,00 Mg dla odpadu o kodzie 15 01 02. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 20 01 10 - Odzież. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/6
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 3,00 Mg dla odpadu o kodzie 20 01 10. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 03 80
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 03 80 - Odpadowa papa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/7
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 4,00 Mg dla odpadu o kodzie 17 03 80. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 02 01
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 02 01 - Drewno. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/8
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 3,00 Mg dla odpadu o kodzie 17 02 01. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 02 02
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 02 02 - Szkło. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/9
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 4,50 Mg dla odpadu o kodzie 17 02 02. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 02 03
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 02 03 - Tworzywa sztuczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/10
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 5,00 Mg dla odpadu o kodzie 17 02 03. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 06 04
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Dobrzeń Wielki oraz gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 06 04 - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/11
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 5,00 Mg dla odpadu o kodzie 15 01 02. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 08 02
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 08 02 - Materiały budowlane zawierające gips inne niż wymienione w 17 08 01. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/12
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 2,50 Mg dla odpadu o kodzie 17 08 02. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: odpady o kodzie 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku do SWZ (OPZ)
Interne Kennung: ZP/PROW/43/2025/13
Beschreibung der Optionen: 1) W ramach realizacji niniejszej umowy Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia poprzez zlecenie Wykonawcy zagospodarowania dodatkowych ilości odpadów w stosunku do ilości szacunkowych określonych w umowie w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia odpowiednio do każdego kodu odpadu. 2) Maksymalny zakres Prawa opcji obejmuje zwiększenie ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania względem ilości szacunkowych określonych dla danej części zamówienia oraz objętego częścią zamówienia kodu odpadu, tj. dla zamówienia objętego niniejszą umową o 3,00 Mg dla odpadu o kodzie 17 09 04. 3) Zamawiający nie jest zobowiązany do wcześniejszego informowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z Prawa opcji. 4) Wykonawca nie może odmówić zagospodarowania zwiększonej ilości odpadów objętych Prawem opcji przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w niniejszej umowie. 5) Skorzystanie z Prawa opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, uzależnione wyłącznie od jego potrzeb. Nie skorzystanie z tego uprawnienia nie powoduje żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy. 6) Zasady realizacji usług wykonanych w ramach Prawa opcji (w tym rozliczania, ustalania wartości, odpowiedzialność za wykonanie, zasady naliczania kar umownych i inne) będą identyczne jak w przypadku realizacji usług stanowiących zamówienie podstawowe określone ilościami szacunkowymi.