7366-2025 - Ergebnis
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Dmosin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Dmosin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia drogowego i poprawa efektywności energetycznej istniejącej infrastruktury oświetleniowej na terenie gminy Dmosin. Oświetlenie stanowi majątek gminy Dmosin w ramach porozumienia zawartego z PGE Dystrybucja S.A. Zakres inwestycji obejmuje: Zadanie 1 objęte dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski ład ,,Rozświetlamy Polskę” Zadanie 2 obejmujące modernizację infrastruktury oświetleniowej finansowane ze środków własnych Gminy Dmosin Zadanie nr 1 i Zadanie nr 2 są nierozłączne. Podział wynika wyłącznie z konieczności rozgraniczenia środków własnych i środków z dofinansowania, celem dokonania prawidłowego rozliczenia projektu. Zadanie 1 objęte dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski ład ,,Rozświetlamy Polskę” Przedmiotem inwestycji jest dostawa i montaż 900 sztuk energooszczędnych opraw oświetlenia drogowego wraz z niezbędnym osprzętem w ramach, którego wchodzi wymiana nieefektywnych energetycznie opraw oświetleniowych na istniejących podporach na oprawy w technologii LED, wymiana zabezpieczeń, uruchomienie systemu redukcji mocy. Zakres zadania obejmuje w szczególności: 1) Dostawę opraw oświetlenia ulicznego zgodnie z opisem Dokumentacji Technicznej oraz zestawieniem projektowym, wyposażonych w certyfikat ENEC, ENEC+ oraz gniazdo ZD4i, spełniających możliwość sterowania w chwili realizacji przedmiotu zamówienia. 2) Montaż i uruchomienie opraw dla 900 opraw (842 na linii napowietrznej i 58 na linii kablowej) zgodnie z dokumentacją Zamawiającego. 3) Demontaż 900 szt. opraw oświetlenia ulicznego, w tym 842 kpl. zamontowanych na wysięgnikach linii napowietrznej oraz 58 kpl. opraw oświetlenia ulicznego zamontowanych na wysięgnikach lub słupach linii oświetleniowej kablowej. 4) Przeprowadzenie wymaganych prób, badań i sprawdzeń. UWAGA Dostarczone oprawy oświetleniowe LED muszą: - gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy, - posiadać łącznie certyfikaty: ENEC, ENEC+, ZD4i, - spełniać minimalne parametry techniczno-użytkowe, jakimi powinny charakteryzować się oprawy wykonane w technologii LED określone w dokumentacji technicznej stanowiące załącznik nr 2 do SWZ. UWAGA Zamawiający wymaga użycia przez Wykonawcę nowych opraw wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej. Jednocześnie Zamawiający dopuszcza oprawy wyprodukowane poza terytorium UE pod warunkiem przedstawienia odpowiednich, wymaganych w Dokumentacji Technicznej certyfikatów oraz parametrów techniczno-użytkowych. Ze względu na efektywność operacyjną, zarządzania, ograniczenie kosztów oraz bezpieczeństwa obsługi pogwarancyjnej, wszystkie stosowane oprawy muszą pochodzić od jednego producenta pod rygorem odrzucenia oferty jako niezgodnej z art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp. Zadanie 2 obejmujące modernizację infrastruktury oświetleniowej finansowane ze środków własnych Gminy Dmosin Zakres zadania obejmuje w szczególności: 1. Wykonanie dokumentacji powykonawczej. 2. Utylizacja zdemontowanego osprzętu. 3. Wymiana/montaż przewodów w wysięgnikach zamontowanych na słupach linii napowietrznych kpl. 294. 4. Wymiana/montaż zacisków prądowych na liniach napowietrznych szt. 842. 5. Wymiana/montaż bezpieczników słupowych na słupach w liniach napowietrznych szt. 842. 6. Wymiana tabliczek bezpiecznikowych słupowych oświetlenia zewnętrznego na izolowane złącze bezpiecznikowe szt. 58. 7. Montaż ogranicznika przepięć w liniach napowietrznych. 8. Wymiana wysięgników wraz z wyniesieniem nad linię 294 szt. (wysięgniki zgodnie z zestawieniem projektowym stanowiącym załącznik do opracowania) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) znajduje się w Załączniku Nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 547901-2024
Interne Kennung: ZP.271.PN.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 71355200 Amtliche Landvermessung
5. Los
Los: LOT-0001