2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kancelářských potřeb pro s. p. DIAMO 2026 – 2030
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky zboží, tj. kancelářských potřeb na základě uzavřené rámcové kupní smlouvy dle specifikace a za jednotkové ceny dle přílohy č. 3 těchto ZP „tabulka nabídkové ceny“ a zároveň možnost dodávek ostatního zboží dle aktuální potřeby kupujícího z katalogu prodávajícího s plošnou slevou z ceníkových cen prodávajícího uvedených v aktuálním katalogu prodávajícího nebo na jeho webových stránkách na základě dílčích kupních smluv (objednávek). Podrobná specifikace jednotlivých položek předmětu plnění včetně jejich detailní specifikace je uvedena v příloze č. 3 těchto ZP - tabulka nabídkové ceny. Minimální hodnota jednotlivého nákupu zboží uskutečněná na základě jedné objednávky se závozem na zadavatelem stanovené dodací místo je 2.000 Kč bez DPH - viz čl. II. odst. 5. rámcové kupní smlouvy.
Interne Kennung: 08/VZZ/ŘSP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky zboží, tj. kancelářských potřeb na základě uzavřené rámcové kupní smlouvy dle specifikace a za jednotkové ceny dle přílohy č. 3 těchto ZP „tabulka nabídkové ceny“ a zároveň možnost dodávek ostatního zboží dle aktuální potřeby kupujícího z katalogu prodávajícího s plošnou slevou z ceníkových cen prodávajícího uvedených v aktuálním katalogu prodávajícího nebo na jeho webových stránkách na základě dílčích kupních smluv (objednávek). Podrobná specifikace jednotlivých položek předmětu plnění včetně jejich detailní specifikace je uvedena v příloze č. 3 těchto ZP - tabulka nabídkové ceny. Minimální hodnota jednotlivého nákupu zboží uskutečněná na základě jedné objednávky se závozem na zadavatelem stanovené dodací místo je 2.000 Kč bez DPH - viz čl. II. odst. 5. rámcové kupní smlouvy. Zadavatel požaduje, aby byl vybraný dodavatel schopen do čtyř týdnů od podpisu rámcové kupní smlouvy vytvořit samostatný uzavřený e-shop obsahující všechny požadované položky definované v příloze č. 3 těchto ZP „tabulka nabídkové ceny“ tak, aby byl přístupný pro všechny, v zadávací dokumentaci definované, provozní jednotky zadavatele. Podrobný popis fungování a nastavení e-shopu je uveden v příloze č. 5 těchto ZP - popis e-shopu.
Interne Kennung: DIAMO-100/103710/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: • v případě, že v době stanovené pro ukončení jednání o uzavření dodatku bude zjištěno, že aktuální výše tržních cen obdobného plnění je podstatně vyšší než cena sjednaná ve stávající smlouvě a zachování stávající smluvní ceny je proto pro zadavatele ekonomicky racionálním a hospodárným řešením, které je v souladu se zásadami efektivního nakládání s finančními prostředky, • maximální délka prodloužení plnění je jeden kalendářní rok, • prodloužení termínu plnění bude řešeno v souladu s uzavřenou rámcovou kupní smlouvou.